Sofer tir recuperari auto

Tjobs SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie importanta in domeniul de service si asistenta rutiera, cauta soferi tir platforma pentru recuperarea si transportul autovehiculelor avariate.

Responsabilitati:
-defalcarea/dezmembrarea si recuperarea vehiculelor auto si comerciale
-colectarea si livrarea vehiculelor clienților la si de la atelierul nostru
-efectuarea de mutari si remediere a avariilor la masini/utilaje
-transportarea pe platforma a masinilor si utilajelor grele (de ex Excavatoare)
-curatarea/spalarea vehiculelor
-parcarea vehiculelor clientilor spre a pregati curtea interioara pentru tura de zi

CERINTE

-cunoasterea limbii engleze la nivel avansat scris si vorbit
-abilitati foarte bune de comunicare
-detinerea permisului de conducere categoriile C si C+E
-experienta in recuperarea vehiculelor reprezinta avantaj
-detinerea Certificatului Profesional al conducatorului auto (CPC)

BENEFICII OFERITE

-posibilitatea efectuarii orelor suplimentare
-venit lunar net incepand de la 1500 Lire
-cazarea asigurata
-transportul din RO-UK si UK-RO decontat in baza biletelor; costul biletelor trebuie confirmat anterior
-transportul la/de la locul de munca la cazare nu este asigurat

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.