Sofer Tir Frigo

Tjobs SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru una dintre cele mai vechi si mai importante companii din UK care se ocupa de transportul de produse proaspete (legume, fructe) in mediu cu temperatura controlata, cautam 3 soferi de TIR care sa lucreze pe ture de noapte si care sa aprovizioneze magazinele cu produse proaspete inainte de ora de deschidere. Firma are peste 230 de angajati.
Responsabilitati:
-transportul produselor alimentare pe tir cu temperatura controlata;
-efectuarea de curse de noaptea – in medie 12 ore/tura;
-aprovizionarea magazinelor cu produse proaspete ianinte de ora de deschidere;

CERINTE

- 2 ani de experienta in condus tir cu temperatura controlata;
- licenta ADR – reprezinta un avantaj;
- permis categoria C+E, CPC;
- limba engleza : nivel conversational;

BENEFICII OFERITE

-Se doreste o colaborare pe termen lung cu posibilitatea de relocare in UK;
-Se lucreaza 5 sau 6 zile/saptamana;
-Se deconteaza mancarea in cuantum a 2 lire/ora;
-Cazarea : nu este asigurata, angajatorul ofera sprijin in gasirea unei chirii. De asemenea nu exista posibilitatea dormirii in tir;
-Transportul: nu este asigurat;
-Se asigura minim 50 de ore pe saptamana;
-Nu percepem taxe si comisioane!

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.