SOFER TIR CONTAINER CISTERNA - UK

Tjobs SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru o companie importanta din Marea Britanie cautam soferi TIR profesionisti.
Compania desfasoara activitati de transport si livrare de produse alimentare lichide in container cisterna pe teritoriul Marii Britanii.Containerele cisterna se preiau din port si se transporta la compania destinatara doar pe teritoriul Marii Britanii.

Oferta se adreaseaza soferilor cu experienta in transportul international, interesati sa lucreze pentru o companie cu renume in transportul de bunuri alimentare lichide. Reprezinta o oportunitate si pentru soferii care vor sa se stabileasaca in Marea Britanie.

Conditii salariale: 6.5 lire/ora net => 1400 lire/luna net (echivalent 1900 euro/luna net)
extra 85 lire/saptamana pentru targhet indeplinit(echivalent 115euro/saptamana aprox 460euro/luna)
Transportul in Romania cu avionul asigurat de angajator dus/intors in saptamana libera.
Numarul de ore lucratoare/4 saptamani: de la 200 ore

transportul produselor alimentare lichide in container cisterna in Anglia
livrarea produselor alimentare catre clienti
mentinerea legaturii si a relatiilor cu clientii
trasportarea si livrarea produselor in conditii optime

Alte informații:
Interviurile vor avea loc in Tg Mures in data 30 iunie 2015
Bonus de pana la 85 lire pe saptamana, daca se indeplinesc indicatorii KPIs
Programul de lucru: 6 saptamani in Anglia cu 1 saptamana acasa
Transportul cu avionul asigurat de angajator dus/intors in saptamana libera.
Se doarme in cap tractor
Se pune la dispozitie camera sociala(masina de spalat,dus,bucatarie) in doua locatii Purfleet si Immingham.
Training

CERINTE

experienta relevanta pe o pozitie similara, minim 2 ani
licenta ADR pt cisterna - valabila - constituie avantaj
limba engleza: nivel comunicativ
profesionalism
persoana curata si stilata/eleganta

BENEFICII OFERITE

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.