Sofer curierat strainatate (Anglia)

Diamond Agency

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Recrutam/Selectam in vederea angajarii soferi categoria B cu experienta pentru curierat.

Detalii
*Salariu 1300 lire
*Se lucreaza pe tot teritoriul UK inclusiv Irlanda de nord
*Se lucreaza pe masini break
*5 zile/saptamana

Job-ul incepe la data de 15 august -1 septembrie.
La depunerea documentelor se percepe taxa de mediere de 206 ron.

Conform normelor de aplicare a legii 156 / 2000, „pentru efectuarea activităţilor de mediere prevăzute la alin. (1) lit. b) – e)
Agenţii de ocupare a forţei de muncă în străinătate nu vor percepe în afara tarifului prevăzut la art. 7 alin. (3) comisioane şi nu vor pretinde garanţii de la persoanele mediate, respectiv de la persoanele angajate în străinătate cu contract individual de muncă.” Odată ce ai plătit taxa de mediere, plata oricărui alt comision este ilegală.

CERINTE

-buletin
-cazier
-diploma studii
-adeverinta medicala( care atesta ca sunteti apt de munca)
-2 poze tip pasaport
-cazier rutier
-copie permis
(Limba Engleza)

BENEFICII OFERITE

*Diurna 15 lire
*Cazare gratis fara utilitati
*Transport anticipat

Sc Diamond Agency Srl cod CAEN 7810 - recrutare si plasare personal, acreditare ITM Romania pe legea 156/2000 a Guvernului Romaniei.
Functionam din 2002 in acelasi loc unde avem si sediul social in cladirea Ministerului Muncii Romanoexport situata in centrul istoric al Bucurestiului, vis a vis de BNR.
Diamond Agency face parte din grupul de firme Pheonix International copropietar al:The Diamond Agency SUA, Broadway Music Hall Italia, Malibu Club Sulmona, Diamond Club - Borgorose, Residence & Aqua Park Borgorose.