Seasonal Hospitality Staff ( April – October 2016) – Luxury Resorts United Kingdom

G&G Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam personal hotelier entry level (Bucatari, Cofetari, Patiseri, Ospatari, Receptioneri, Cameriste) pentru angajare sezoniera ( aprilie – Octombrie 2016) in resorturi si hoteluri de 4-5 stele din Marea Britanie;

interviuri zilnic cu aplicantii prin skype sau la sediul companiei noastre; sesiuni zilnice de informare la sediul companiei noastre ; fiecare aplicant selectat pentru interviu va primi prin email brosura cu detaliile programului .

CERINTE

DETALII CONTRACT angajare in UK : Contracte de munca cu durata de 5-6 luni ; cazare si masa asigurata in timpul programului; minim 40 ore/saptamana asigurate; overtime platit + tips; Salarii de la un minim de 1100 lire sterline net/luna pentru posturi de entry level
COSTURI MEDIERE: FARA COMISION pentru bucatarii cu experienta in posturi de chef de partie, sous chef ; PLATA COMISIONULUI SI DIN PRIMUL SALARIU pentru persoanele care aplica pentru un job in departamentele: restaurant, bar, receptie, housekeeping cat si pentru posturile de entry level in departamentul bucatarie: commis si demmis chef.

Skype: ggrecruitment

VA DORIM SUCCES IN VIITOAREA CARIERA PROFESIONALA IN MAREA BRITANIE !

G&G RECRUITMENT - ELITE HOSPITALITY RECRUITMENT – WWW.IHRC.RO
OVER 15 YEARS EXPERIENCE IN: RECRUITMENT – SELECTION – CONSULTANCY – EMPLOYMENT AGENCY-HOTEL OPENINGS – IMMIGRATION – STAFF FOR EVENTS & OUTSOURCE STAFF – OVERSEAS RECRUITMENT – HEAD HUNTING – CHEFS JOBS
PERM - INTERN - TEMP JOBS IN ROMANIA-UK- IRELAND – JERSEY ISLAND – USA - GREECE

G&G RECRUITMENT – ELITE HOSPITALITY RECRUITMENT – www.ihrc.ro
OVER 14 YEARS EXPERIENCE IN: RECRUITMENT – SELECTION – CONSULTANCY – EMPLOYMENT AGENCY-HOTEL OPENINGS – IMMIGRATION – STAFF FOR EVENTS & OUTSOURCE STAFF – OVERSEAS RECRUITMENT – HEAD HUNTING – CHEFS JOBS
PERM - INTERN - TEMP JOBS IN ROMANIA-UK- IRELAND – JERSEY ISLAND – USA – GREECE