Sales Assistant

Motrix Trading ltd

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania Motrix LTD va ofera sansa sa lucrati in Anglia in domeniul vanzari produse cosmetice si par.
Firma are o vechime de peste 5 ani in vanzarea produselor cosmetice pentru par si make-up.
Activitatea se desfasoara in centre comerciale in standuri special amenajate. Locatia standurilor este in Lakeside Shopping Centre.
Detalii despre produsele comercializate gasiti pe www.cortexeu.com ,
respectiv www.gayacosmetics.com.
Jobul consta in vanzarea acestor produse prin prezentatrea eficacitatii si calitatea acestora.

CERINTE

Femei intre 20-36 ani,
Limba engleza nivel mediu convorbire, cunostinte in domeniul vanzari sau infrumusetare este binevenita. Persoana dinamica, serioasa si dornica de a lucra.
Contract pe minim 6 luni,

BENEFICII OFERITE

Training de instruire din partea managerului in ceea ce priveste eficacitatea fiecarui produs si modul de utilizarea a acestora.
Compania ofera 25 lire sterline pentru fiecare zi de training efectuat. Trainingul tine 3 zile.
In standurile special amenajate va trebui sa interactionati cu fiecare persoana, posibil client.
Programul de lucru: intre 48-54 de ore pe saptamana
Salariu la o rată de 25% -30% din vanzarile personale. Agentul va fi indreptatit la venitul minim garantat de 700 Lire sterline pentru o luna intreaga pe perioada intregului contract.
Contractul este pe o perioada de minim 6 luni.
Cazarea asigurata contra cost.
Costul biletului de avion spre Anglia se va restitui candidatului dupa 60 de zile in suma maxima de 75 lire sterline.
Transportul de la locuinta pana la Shopping Centre se deconteaza 50%..
Se ofera bonusuri zilnice si saptamanale pentru atingerea targetului.

Companie care este unic importator si distribuitor de produse Cortex International pentru hairstyling si Gaya Cosmetics pt make-up.
Cautam persoane dinamice si serioase care vor sa faca bani prin lucru cinstit.
Punctele de vanzari sant in malluri si in shoping center.
Va asteptam in cadrul companiei