Retail Staff (salariu £6 /h +10-25% din vanzari)

SC GIKOV COMPANY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Toți angajatorii cu care lucram ofera:
- Pachet salarial atractiv, angajatorul ofera salariu de baza si procent din vanzarile proprii;
- Cazare asigurată GRATUIT in primele doua saptamani, ori în incinta ori la distanta de mers pe jos;
- Orele de munca ~ 40 - 60 h/săpt, 1-2 zile libere/săpt;
- Există posibilitatea plasării cuplurilor la acelasi angajator (in funcție de experiența fiecăruia în parte);
- Plecari sigure;
- Contracte 100 % legale;
- Returnarea a 100% din valoarea biletului de avion, dupa sosirea in UK;
- Asistenta din partea Angajatorilor/Partenerilor nostri străini în realizarea formalităților legale de muncă.
Ofertele sunt pentru ÎNTREG TERITORIUL Marii Britanii, nu doar in Londra sau împrejurimi.

In urma analizării Cv-ului Dvs vă vom trimite toate detaliile aferente posturilor.

CERINTE

- să dați dovada de seriozitate, motivație și perseverenta
- să cunoașteți limba engleză lanivel bun de conversatie
- experiența este obligatorie
- disponibilitate de relocare în străinătate în maximum 2 - 4 săptămâni de la data acceptului

BENEFICII OFERITE

Decontarea transportului de catre angajator
Cazare asigurata in mod GRATUIT in primele 2 sapatmani
TRAINING asigurat

Agentie de recrutare si plasare de forta de munca in strainatate, avem sediul in Brasov, suntem inregistrati la Ministerul Muncii, Familiei si Egalitatii de Sanse cu nr 107/2008 prin ITM Brasov