Sales Agents

Siveo IT Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea job-ului
Postul presupune vanzarea produselor cosmetice si de infrumusetare in cadrul celor mai mari mall-uri din Londra. Aceasta sansa este ideala pentru persoanele care doresc sa-si perfectioneze abilitatile de vanzare si negociere, sa aiba un venit motivant si sa acumuleze noi experiente in vanzari intr-un mediu competitiv.

Responsabilitati:
-Vanzarea produselor comercializate de catre magazin;
- Interactiunea cu clientii si efectuarea de prezentari ale produselor comercializate;
- Oferirea de sfaturi clientilor;
- Incasarea banilor de la clienti pentru vanzarea produselor;
- Indeplinirea target-urilor de vanzare cerute de firma.

CERINTE

Cerinte:
- Cunoasterea limbii engleze la un nivel avansat;
- Seriozitate, prezenta agreabila si prestanta;
- Abilitati de comunicare si negociere/vanzare;
- Experienta in vanzari reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Comisioane din vanzari, castigul lunar ajunge in medie intre 1500-2000 euro/luna;
- Bonusuri in functie de performante;
- Decontarea transportului- 50% (max.50 lire) dupa 50 de zile lucrate.

Siveo IT Resources este o companie acreditata pentru plasarea fortei de munca in tara si in strainatate. Colaboram cu firme angajatoare din Anglia, USA si Franta.

Echipa noastra este formata din consultanti cu un background tehnic si oameni de resurse umane cu experienta in diverse industrii.

Aceasta combinatie ne ajuta sa intelegem mai bine cerintele tehnice ale clientilor nostrii, selectand astfel cel mai bun candidat pentru angajator.

Serviciile noastre includ si:

- Administrare de personal si salarizare
- Consiliere in cariera
- Seminarii legislative
- Consultanta HR.