Sales Advisor

Tjobs SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie din UK, producatoare de produse cosmetice doar din ingrediente naturale si pure care combina saruri minerale din Marea Moarta cu uleiuri esentiale, doreste sa te alaturi echipei lor.

Responsabilitati:
- promovarea produselor cosmetice
- prezentarea produselor companiei catre clienti precum si ghidarea acestora in alegerea produselor
- comunicarea cu clientii, recomandarea celor mai potrivite produse pentru fiecare dintre ei
- incasarea contravalorii produselor
- preluarea produselor cosmetic si pastrarea acestora in conditiile conform instructiunilor primite
- implicarea in desfasurarea activitatilor si mentinerea standardelor impuse

CERINTE

- abilitati excelente de comunicare
- cunoasterea limbii engleza la nivel avasat
- tinuta prezentabila
- experienta in vanzari constituie avantaj
- persoana comunicativa, implicata, careia ii place sa lucreze cu oamenii

BENEFICII OFERITE

Veti face promovarea produselor 12 zile intr-un magazin dupa care va mutati in alt magazin pentru 12 zile. Locatia mall-urilor este in Londra.

Se lucreaza in echipe de cate 2-3 persoane.

Contractul este pe o perioada de 5 luni cu posibilitate de prelungire.

Venitul net este format din salar fix (6 lire/ora) + comision din vaznari + bonusuri pentru atingerea targhetelor.

Cazarea este oferita in schimbul a 4.9 lire/zi.

Dupa primele 24 zile lucratoare vi se deconteaza transportul.

Se lucreaza 5 sau 6 zile pe saptamana iar 1 sau 2 zile sunt libere (nu in weekend).

Se ofera training inainte de inceperea activitatii.

Nu percepem taxe sau comisioane!

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.