Restaurant Bar Manager Inn in Anglia si Bucatar pentru cuplu numai

EXTERNJOB

Job expirat

RESPONSABILITATI

Hotel in Wokingham (nu departe de Londra) ofera 2 posturi: DOAR PENTRU CUPLURI
Bucatar si Manager Restaurant & Bar
Restaurant & Bar Manager salariu 21.000 lire sterline pe an + bonuses, in functie de performate.
Chef Salariu negociabil
Cazarea este gratuita!!

Unitatea de cazare se află deasupra pub, acesta conține un pat dublu, baie , bucătărie și un living room. Este foarte spațioasă și este inclusa gratuit.

Managerul va avea in subordine 2-4 personal la bar, 3-4 ospatari, un bucatar si un kitchen porter. Numarul personalului poate sa creasca. Mancarea este "pub food" dar se poate schimba dupa bucatar/angajator.

Hotelul are 12 camere nu are receptie 24 din 24.

Nu se platesc taxe pentru bucatar. Pentru Manager da : 290 lire sterline.

CERINTE

Nu aplicati pentru aceste posturi daca nu sunteti cuplu si daca nu aveti experienta sau nu vorbiti limba engleza nivel avansat (manager)

Agentie de selectie si plasare forta de munca in strainatate

Specialisti in recrutare personal in domeniul hospitality & catering.