Reprezentant vanzari

FDC ROKOLEX COMPANY

01-03-2011 | EXPIRA LA 07-03-2011

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se cauta personal (numai fete) pt vanzari cosmetice in mall-urile din Scotia si Anglia.
Se asigura training specializat, cazare gratuita (in prima luna), salariu pe zi:
- VANZARI DE LA 0-350 LIRE STERLINE=50 LIRE STERLINE .

- VANZARI DE LA 350-550 LIRE STERLINE=15% COMISION .

- VANZARI DE LA 550-750 LIRE STERLINE=20%COMISION .

- VANZARI DE LA 750 LIRE STERLINE ....... =22% COMISION

PERIOADA DE PROBA 1 LUNA .

- PROGRAMUL DE LUCRU 8-9 ORE ,IN FUNCTIE DE PROGRAMUL MALL .

- IN PERIOADA SARBATORILOR PROGRAMUL SE VA PRELUNGI .

- PROGRAMUL SAPTAMANAL ESTE DE 5-6 ZILE ( 1-2 ZILE LIBERE )

- PUNCTELE DE LUCRU VOR FI ATRIBUITE FIECAREI ANGAJATE , DUPA NECESITATILE FIRMEI , PE INTREG TERITORIUL TARII .

CERINTE

- varsta cuprinsa intre 20-27 ani, aspect fizic placut
- limba engleza nivel conversational obligatoriu,
- persoana ideala sa fie - dinamica - energica - sociabila
- pasaport valabil

TINUTA DE LUCRU VA FI ELEGANTA , CLASICA , DE CULOARE NEAGRA , INCALTAMINTE NEAGRA , DE PREFERAbil FARA TOCURI .

BILETUL DE AVION VA FI PLATIT DE ANGAJATA.DUPA 3 LUNI VECHIME , SE RAMBURSEAZA CATRE ANGAJATA 1/2 DIN VALOAREA BILETULUI DE AVION,IAR DUPA 6 LUNI VECHIMEA SE RAMBURSEAZA INTREAGA SUMA PENTRU BILET.

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de recrutare si selectie de resurse umane care are ca obiect de activitate prestarea de servicii de recrutare si selectie de personal pentru diferite companii, persoane juridice, care în lipsa justificatã sau nu, a unui departament de resurse umane, externalizeazã aceastã activitate.