Recrutam HOUSEKEEPER pentru o familie cu 2 copii din Marea Britanie. Castig de 180 Lire/saptamana.

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

CANDIDATII POT ALEGE OPTIUNEA DE PLATA A TAXELOR DE MEDIERE DIN SALARIU!

Familie din Gerrards Cross, Marea Britanie selecteaza urgent HOUSEKEEPER pentru curatenie. Familia are doi copii, cu varste de 10 si 11 ani.

Salariul este de 180 Lire sterline/saptamana.

Responsabilitati:
Persoana selectata trebuie sa se ocupe de treburile casnice, sa faca cumparaturile casei, precum si alte responsabilitati ce decurg din acest post.

Program de lucru: 6 zile/saptamana

SE OFERA:
- contract legal de munca pe perioada de 12 luni;
- salariul: 180 Lire sterline/saptamana;
- cazarea GRATUITA;
- masa GRATUITA;
- plecare urgenta.

CERINTE

CERINTE:
- se cere limba engleza;
- experienta in domeniu constituie avantaj;
- persoana selectata trebuie sa fie curata, energica, respectuoasa si muncitoare, sa aiba o personalitate placuta si prietenoasa.

BENEFICII OFERITE

Costurile suportate de candidat:

Tarif procesare dosar: 360 lei.

Tarif de mediere: 400 EURO – se plateste dupa primul castig, insa candidatii pot avea posibilitatea de reducere a acestui tarif, alegand una din cele 2 optiuni:
- 300 Euro, daca aleg sa plateasca la semnarea contractului de munca cu angajatorul, inainte de plecarea din tara sau
- 200 Euro, daca aleg sa plateasca la semnarea contractului de mediere, in urma sustinerii interviului si acceptarii in program.

Bilet de avion.