Preselectie ASISTENTI MEDICALI GENERALISTI

EUROLIFE CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentia Eurolife Consulting organizeaza in data de 24 MAI in BUCURESTI - Hotel IBIS -GARA DE NORD, Preselectie pentru ocuparea a 250 de locuri de munca pentru ASISTENTI MEDICALI GENERALISTI. Prezentarea programului va fi sustinuta de Reprezentantul Oficial al Angajatorilor.

Pentru inscrieri si detalii ne puteti contacta la numerele:

Tel:021 310.83.69 021 310.83.69 / 0722.92.53.41 0722.92.53.41

Fax : 021 310.83.70

Email: uk@eurolife-consulting.ro

Adresa: Cotroceni Business Center, Bd-ul Iuliu Maniu, nr 7 , Corp T, Sector 6, Bucuresti

In data de 25 Mai in BUCURESTI - Cotroceni Business Center, Bd-ul Iuliu Maniu, nr 7 , Corp T, Sector 6 vor avea loc interviurile de selectie. Interviurile se pot sustine si online in cazul in care nu sunteti din Bucuresti Participarea la acest eveniment este gratuita si se poate face numai in urma inscrierii . Inscrierea consta in trimiterea unui CV in limba engleza cu datele personale si profesionale actualizate la adresa de mail uk@eurolife-consulting.ro cu subiectul "CV Preselectie"

Participantii la aceasta prezentare vor beneficia de UN CUPON DE REDUCERE in valoare de 76 Lire Sterline pe care il pot folosi pentru obtinerea Permisului de Munca.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Posturi ASISTENTE MEDICALE / ASISTENTI MEDICALI in cadrul clinicilor private / spitalelor din Marea Britanie.
Timp de lucru: 8 ore minim / schimburi. Se vor face ore suplimentare in functie de disponibilitate.

-Salarizare : intre 10.62 si 12 Lire sterline ora/ brut (~20.000-24.000 Lire sterline brut /an)
-Aproximativ 48 ore saptamanal.
-Durata: contract minim 1 an.
-Cazare oferita contra cost aproximativ 200 Lire sterline/luna incluzand si utilitati.
-Masa asigurata in functie de Clinica/spital.

Responsabilitati: Specifice postului.Asistentul Medical Generalist se ocupa in principal cu asistarea medicului la efectuarea investigatiilor clinice, efectuarea explorarilor functionale, realizarea investigatiilor paraclinice uzuale, programarea pacientilor pentru investigatii de specialitate, administrarea tratamentelor, interventii in situatii de urgenta, monitorizarea starii pacientului, completarea documentelor de evidenta a medicamentelor, de evidenta a pacientilor si de observatie clinica medicala, prevenirea crearii focarelor de infectie, sterilizarea instrumentelor si a materialelor, administrarea medicamentelor si a materialelor consumabile, asigurarea conditiilor igienico - sanitare generale la locul de munca, precum si asigurarea conditiilor necesare desfasurarii tratamentelor si recoltarilor.

Toate detaliile programului le puteti afla accesand : PAGINA DEDICATA

DESCRIEREA COMPANIEI:

Agentia Eurolife Consulting organizeaza in data de 24 MAI in BUCURESTI - Hotel IBIS -GARA DE NORD , Preselectie pentru ocuparea a 250 de locuri de munca pentru ASISTENTI MEDICALI GENERALISTI.
Prezentarea programului va fi sustinuta de Reprezentantul Oficial al Angajatorilor.

Tel: 021 310.83.69; 0722.92.53.41

www.eurolife-consulting.ro

CERINTE

Prezentarea Programului Asistenti Medicali Generalisti in Marea Britanie va fi sustinuta de agentia partenera din Marea Britanie, reprezentantul oficial al angajatorului si va avea loc in BUCURESTI in data de 24 MAI - Hotel IBIS GARA DE NORD

In cadrul acestei Prezentari, veti avea ocazia sa aflati informatii complete direct de la Reprezentatul oficial al Angajatorului cu privire la ocuparea unui loc de munca in domeniul medical in Marea Britanie:

-Conditiile de munca in Marea Britanie
-Salarizare lunara
-Obtinerea permisului de munca
-Obtinerea Autorizatiei de Practica in Marea Britanie
-Alte informatii importante

BENEFICII OFERITE

Vor fi acceptati si vor primi toate detaliile doar candidatii care indeplinesc conditiile minime de eligibilitate:

- Varsta minima : 22 ani

- Limba engleza la nivel conversational - avansat

- Fara cazier judiciar

- Experienta minima:

3 luni daca Scoala Post Liceala a fost absolvita dupa 2007. Este necesara Diploma Scolii Post Liceale Sanitare de 3 ani cu calificarea "Asistent Medical Generalist".

3 ani, lucrati consecutiv in ultimii 5 daca Scoala Post Liceala a fost absolvita inainte de 2007.

- Pot aplica si persoanele care au absolvit Liceul Sanitar si au 1 an de echivalare, specializarea obtinuta pentru Asistent Medical Generalist.

AGENTIE DE SELECTIE SI PLASARE FORTA DE MUNCA ACREDITATA DE ITM

Cei care aplica pentru aceste posturi vor primi raspuns in cel mai scurt timp iar candidatii compatibili vor fi programati la interviu in Bucuresti.

Ne puteti contacta si dumneavoastra la:

Tel:0213108369 / 0213108370
0722925341 ;0747911614
Tel/ Fax: 0213108370
sau email : contact@eurolife-consulting.ro