Posturi urgente! Bucatari si ajutori bucatari- UK!

Europrorecruit SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Restaurante de renume din ANGLIA cauta Bucatari, Ajutor de Bucatari si Sefi Bucatari de toate nivelele, cu experienta !!!!!

AVANTAJE:
- Oportunitatea de a dezvolta cariera in cadrul Grupului de restaurante;
- Restaurantele sunt de TOP si sunt situate pe tot teritoriul ANGLIEI, dar cu preponderenta in Londra si imprejurimile Londrei, iar repartizarea bucatarilor se face in functie de cunostiintele si experientele culinare ale candidatilor.
- Beneficiati de un sistem de dezvoltare a carierei;
- Remunerare foarte buna şi un pachet de stimulare excelent;
- Formare continua si plan de cariera;
- Pregatire la locul de munca.

SALARIZARE:
Salariul minim:
1500 Lire/luna
Salariul maxim:
1700 Lire/luna
Earnings:
- Cook assistant: 6,31GBP-7GBP/hour (depending on CV, qualification/experience level and interview);
- Chef de partie: 7GBP - 8,41GBP/hour (depending on CV, qualification/experience level and interview).

COSTURI CANDIDAT:
- Tarif de inscriere si procesare dosar: 360 lei - se achita la semnarea contractului de mediere;
- Taxa de mediere: 600 Lire Sterline – se plateste dupa primul castig, insa candidatii pot avea posibilitatea de reducere a acestui tarif, alegand una din cele 2 optiuni de plata de mai jos:

- 450 Lire Sterline (beneficiind astfel de o reducere de 25%), daca aleg sa plateasca la semnarea contractului comercial cu compania din Marea Britanie, inainte de plecarea din tara.

sau

- 375 Lire Sterline (beneficiind astfel de o reducere de 37,5%), daca aleg sa plateasca la semnarea contractului de mediere, in urma sustinerii interviului si acceptarii in program.

- Biletul de avion (200-250 euro).

CERINTE

- barbati si femei;
- experienta de cel putin 1 an;
- limba engleza la nivel mediu sau bun;
- sa dea o atentie deosebita detaliilor in ceea ce priveste serviciul produselor alimentare (calitate, marimea portiilor, consistenta).

BENEFICII OFERITE

Bacsisuri:
Individuale
Ore suplimentare platite:
Da
Bonusuri acordate:
Posibilitati cresteri salariale:
Da

EUROPRORECRUIT este o agenţie de recrutare cu experienţă în selecţia şi plasarea forţei de munca în străinătate, acreditată de Ministerul Muncii, cu sediul in București , care vine în sprijinul clienților și candidaților prin intermediul agențiilor din teritoriu.