Pleaca urgent baby-sitter in strainatate

SC BEST GENERATION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Programul au pair este un program de schimb intercultural adresat tinerelor care doresc sa cunoasca o noua cultura, sa studieze intr-o tara straina, sa se specializeze in munca cu copiii.
Pe langa imbunatatirea englezei si castigarea independentei personale, ai acces la un nou stil de viata. In plus, daca iti plac copiii este jobul ideal,oentru ca te ajuta sa iti dezvolti increderea in sine, sa iti faci noi prieteni, sa cunosti locuri noi si sa faci ceva diferit fata de ceea ce ai facut pana in prezent.
Cerintele variaza de la o familie la alta, dar asteapta-te la urmatoarele responsabilitati comune in mai toate familiile.
•Sa trezesti dimineata copiii si sa-i pregatesti de scoala;
•Sa ajuti copii sa pastreze ordinea in camere si sa isi faca paturile;
•Sa prepari copiilor micul dejun si cina;
• Sa strangi vesela dupa micul dejun;
•Sa te asiguri ca copiii au cartile si temele facute pentru scoala, sa ii conduci la scoala daca se cere;
•Cand copiii sunt la scoala: cumparaturi, menaj usor ;
•Sa le prepari gustarea sanatoasa de dupa amiaza;
•Sa ii ajuti la teme, sa te joci cu ei sis a ii supraveghezi;
•Sa ii obisnuiesti cu rutina baii si sa ii pregatesti de culcare

CERINTE

- varsta 18-27 de ani,
- limba engleza mediu,
- sa iti placa sa petreci timp cu copiii,
- sa fii necasatorita si fara copii
- sa ai cazier curat si sa nu ai probleme majore de sanatate,

BENEFICII OFERITE

Cazarea si masa sunt asigurate
Te poti inscrie la un curs de limba engleza la un colegiu britanic
Dupa un an de la obtinerea Cardului Access Worker poti aplica pentru Blue Card

BEST GENERATION ROMANIA ofera servicii de calitate destinate persoanelor care doresc sa fie au pairi din 2005. Echipa noastra este calificata si are experienta in recrutarea persoanelor care doresc sa aplice intr-un post de ingrijire copii.
BEST GENERATION ofera servicii de plasare persoanelor cu varste cuprinse intre 18-27 de ani, necasatorite si fara copii in conformitate cu cerintele programului de schimb intercultural au pair.