Personal curatenie in Anglia

Work Experience

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatii vor lucra penttru o companie specializata in curatenie comerciala.Asta inseamna ca vor face curatenie in birouri, centre de shopping,show room-uri

CERINTE

Principale responsabilitati:
Candidatii trebuie sa fie de acord cu conditiile acestei oferte de munca
Aplicantii trebuie sa aiba un cv completat in baza noastra de date ( pe site-ul nostru http://www.workexperience.ro ) in limba engleza
Intervalul de varsta al candidatilor trebuie sa fie intre 25 si 40 de ani
Candidatii trebuie sa aiba cel putin 6 luni experienta in domeniu (in curatenie) si trebuie sa fie responsabili, seriosi si pregatiti sa-si faca treaba cat mai bine
Nivelul de limba engleza trebuie sa fie conversational intermediar sau avansat

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
Oportunitatea dezvoltarii unei cariere in Anglia precum si posibilitatea de a lucra intr-un mediu placut alaturi de o echipa de profesionisti
Salarizare: £5.95-6.00 pe ora
Se lucreaza intre 40 si 45 de ore pe saptamana
Cazarea: £ 55-65 pe saptamana incluzand utilitatile
Perioada contractuala minima este de 12 luni cu posibilitate de prelungire in functie de preferinta fiecarui candidat
Plecarile sunt imediate
Mai multe detalii despre oferta gasiti aici : http://jobs.workexperience.ro/hotjob_details.php?target=4&sub=reg&cmd=hotjob_details&search=1&hj_id=268
Puteti trimite mesajele dumneavoastra la adresa europa@workexperience.ro

S.C. Work Experience S.R.L. este o companie ce are ca principal obiect de activitate selectia si plasarea fortei de munca in strainatate oferind programe de munca sau studiu in America si Europa! Garantia serviciilor noastre, o constituie numarul mare de aplicanti mediati in crestere de la an la an!