OPERATORI STRUNG CNC, OPERATORI FREZA CNC, INSPECTORI CALITATE CNC- ANGLIA

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se va lucra dupa un design/plan prestabilit, cu otel inoxidabil, in serii mici cu tolerante de 12mm.
Responsabilitati:
- Operarea strungurilor de la MNB Doosan, Puma, Mori Seiki
- Operarea frezelor Hartford vertical mc, Soraluce, Correa bed mills

- Se va lucra pe strunguri cu 3 axe;
- Sa fie capabili sa utilizeze toate resursele tehnice necesare pentru realizarea unor constructii precise;
- Inspectorii trebuie sa verifice conformitatea pieselor;
- Experienta minim 10 ani pe o pozitie similara;
- Cunostinte de limba Engleza – la un nivel conversational;
- Cunostinte de operare strung CNC /pe freza CNC ;

- Cunostinte sisteme Fanuc si Heidenhein
- Se cauta persoane care sunt capabile sa produca/sa inspecteze serii mici (5-10 piese) si piese unicate si mari (de pana la 4 m lungime si 400 mm diametru) cu o acuratete de 0.12 mm;
- Materiale folosite: otel inoxidabil ( Inconell)

CERINTE

Se cauta o persoane: responsabile, organizate, care sa aiba cunostinte minime de programare CNC
Experienta minim 10 ani pe o pozitie similara;
- Cunostinte de limba Engleza – NIVEL AVANSAT;

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Se vor lucra 38 ore/saptamana + ore suplimentare;
- Venitul total net este de 1500 – 2000 Lire/Luna;
- Transportul asigurat;
- Cazarea si mesele nu sunt asigurate