Operator depozit pentru LIDL,Locatie: Bristol

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Poziție : Operator depozit pentru LIDL
Tara : Anglia,Marea Britanie
Locație: Bristol
Poziții disponibile:40
Locul de munca: Depozit
Salariul brut: 9 Lire Sterline pe ora
Responsabilitati:
Voce picking folosind Llop electric-Trebuie să puneti cutiile pe palet și să le fixati cu folie de plastic.
Ce oferă Angajatorul :
• Perioada contractului: nedeterminata,
• Se lucreaza 40 de ore pe săptămâna,Ture: 00 am-2.00 pm (oricare 5 zile din 7)/ 2 pm – 10.00 pm (oricare 5 zile din 7)
• Ore suplimentare
• Asigurări sociale,
• Asigurări medicale,
• Cazare :sprijin in gasirea unei cazari, primiti detalii despre cazari disponibile si persoana de contact care sa va ajute, costul intre 60-100 lire sterline pe saptamana,
• Costul transportului Romania-Marea Britanie este suportat de angajat
• Concediu anual platit
• Training gratuit
• Se asigura salopete și cizme
• Săli de odihnă cu automate și frigidere comunale disponibile.
• Cantina proprie
• Loc de parcare

CERINTE

• Sa aveți o prezenta respectabila, și conduita ireproșabila ,
• Motivație de a lucra și a locui în alta tara pe o perioada îndelungata,
• Cunostinte de limba Engleza

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, str. Regele Ferdinand, nr.21, ap.6 iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.