Operator Depozit- Bristol & Runcorn, Anglia , Marea Britanie

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Profesie Operator Depozit
2 Necesar personal Noiembrie:
AVONMOUTH (BRISTOL) : 25

RUNCORN : 10

Ianuarie:

AVONMOUTH (BRISTOL): 20

3 Descriere

Preluarea vocală folosind Llop electric (toată lumea va fi instruită să foloseasca una în primele 4-5 ore de muncă), trebuie să pună cutii pe palet și să le asigure cu folie de plastic.

Temperatură (incepatorii nu vor intra la congelator)

Amb 16 grade

F&V 12 grade

Se răcește la 2 grade

Congelator -28 grade

4 Locatie/ Tara Bristol & Runcorn ,Anglia , Marea Britanie,https://ro.wikipedia.org/wiki/Bristol
5 Data de inceput Cat mai repede posibil
6 Data de sfarsit Contractul pe perioada nedeterminata
7 Masa nu este asigurata/ dar au cantina proprie la locul de munca
8 Facilitati Facilități cantină disponibile cu cuptor cu microunde, frigider, mese disponibile la prețul personalului. Masini de ceai, cafea

CERINTE

Automate expediate la fața locului.

Piscina la zona cantinei.

Parcare gratuită la fața locului.

9 Cazare Consiliat in gasirea unei cazari,costul de 60-80 de lire sterline pe saptamana in functie de locatie
10 Salariu brut/ora 9,00 GBP brut pe oră.
11 Program de munca Schimburi prin rotație – recruții trebuie să fie flexibili în ceea ce privește timpul de lucru.
6.00 am -2.00 pm (oricare 5 din 7)

14:00 – 22:00 (oricare 5 din 7)

12 Transportul Romania-Marea Britanie Suportat de candidat .
13 Ore suplimentare Da, disponibile
14 Asigurari Medicale Da
15 Asigurari sociale Da
16 Concediul Anual Da,platit de angajator
17 Limbi straine bun în limba engleză necesar – selectare vocală
18 Diploma/ Certificat Nu
19. Experienta necesara Nu
20 Permis de conducere/Masina Personala Nu

Echipament protectie

21 Echipament de lucru – personal Nu, nu este necesar
22 Bocanci santier(S3) – personal Nu, nu este necesar
23 Ochelari de protectie Nu, nu este necesar

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.