Oferta angajare- Reprezentanti vanzari produse cosmetice Scotia

BRILLIANT RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Oferim locuri de muncă tinerilor - fete şi băieţi - cu vârsta cuprinsă între 20 - 35 de ani pentru a lucra in marile centre comerciale din Scotia, pe funcţia de REPREZENTANT VÂNZĂRI PRODUSE COSMETICE DE LUX!

Puteţi câştiga 2000 lire/lună şi chiar mai mult! Depinde doar de voi!

Se oferă contract de minimum 6 luni de zile, cu posibilitate de prelungire.
Transportul este decontat de către angajator.

Se asigură cazarea de către angajator, contra cost.

Nu mai aşteptaţi! Aplicaţi chiar acum!

Trimiteţi CV-ul pe office@brilliantrecruitment.ro

Relaţii suplimentare la telefoane: 0350/417794,0770378936, 0773345679.
Web page: www.brilliantrecruitment.ro
Program: Luni - Vineri, 09.00 -17.00

CERINTE

Cerinţe:

- Cunoștințe de limba engleză la nivel conversațional
- Aspect plăcut
- Abilităţi de comunicare

BRILLIANT RECRUITMENT-agentie specializata in recrutarea si plasarea fortei de munca, inregistrata la ITM, numar de inregistrare 5595