Îngrijire bătrâni, Anglia-Azile/Clinici/La domiciliul pacientului

Brilliant Professional

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vorbesti engleza la un nivel conversational?
Ai disponibilitatea de a incepe cat mai curand noul job?
Esti atent la detalii si poti empatiza cu nevoile celor din jur?

Daca raspunsul tau a fost DA atunci nu mai sta pe ganduri si aplica cu CV-ul ACUM pentru a incepe NOUL AN cu dreptul!

Programe:
1. Infirmieri în Azile, Clinici private
2. Infirmieri la domiciliul pacientului

Pe durata desfăşurării contractului veţi avea oportunitatea de avansare profesională şi salarială.

Vă oferim cele mai bune servicii şi posibilitatea de a dezvolta o carieră în străinătate!

CERINTE

Cerinte
- Cunoștințe de limba engleză la nivel mediu-conversațional
- Experiență non-profesională (dacă ați avut grijă de cineva chiar și din familie, vă recomandam să specificați în CV-ul dvs);
- Experienţa profesională (Cursuri de Infirmier, Postliceala Sanitară) nu este obligatorie, dar poate constitui avantaj;
- Permis de conducere categoria B (pentru oferta de Infirmier la domiciliul pacientului)
- Disponibilitatea de a lucra minimum un an
- Seriozitate
- Profesionalism

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Contract de muncă pe perioadă nedeterminată
- Salariile sunt cuprinse între 7,60 și 10 lire pe oră, în funcție de calificare, experiență și ofertă
- Cazarea este asigurată contra cost
- Asistență în deschiderea NINO și cont bancar
- Contractele sunt full time și se pot efectua ore suplimentare

Aveţi şansa de a lucra cu angajatori de top!

Brilliant Professional este o companie de selecție internațională.