Muncitori necalificati in Germania Agricultura

SC Global Job Experience SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Cautam muncitori necalificati in Germania pentru cules ardei, vinete, castraveţi, dovlecel, varză, conopidă, gulii, cartofi,morcovi. Program de lucru 10-12 ore/zi cu o pauza de 30 de minute platita pentru masa si alte doua pauze de cate 30 de minute dar care nu vor fi platite.

FARA COMISION!!!

0721.210.421 ( DE LUNI - JOI intre orele 10 - 17)
0761.573.736 ( DE LUNI - JOI intre orele 10 - 17)

CERINTE

-Muncitorii vor fi instruiti si familiarizati cu munca ce trebuie sa o desfasoare.
-Limba gremana nueste obligatorie
- Persoane rezistente la munca in picioare si aplecat, energice, muncitoare si sanatoase.
- Sa aiba o atitudine corespunzatoare fata de angajator, superiori, si fata de sarcinile ce le primesc spre executare la locul de munca;
-Momentan oferta este disponibila doar pentru barbati si femei cu varta intre 20-50 ani. La aceasta oferta pot participa si cupluri sau grupuri de persoane ce vor sa lucreze in aceias locatie.

BENEFICII OFERITE

TRANSPORTUL PANA IN GERMANIA CADE IN SARCINA FIECARUI APLICANT
Cazarile si transportul de la cazare la locul de munca si invers sunt asigurate de angajator.
Salariul 4-5 Euro/ora,
CAZAREA SI TRANSPORTUL SUNT ASIGURATE DE ANGAJATOR

Societate cu domeniul principal de activitate Selectarea si plasarea fortei de munca cu o bogata experienta in tara, strainatate si cu numerosi parteneri in strainatate.