Muncitori curatenie profesionala in UK

Active Rojobs Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Active Rojobs recruteaza 2 persoane pentru "commercial cleaners".Se lucreaza pe o raza de 50 mile de West Midlands ,se lucreaza in cantine/bucatarii de hoteluri,scoli,cluburi,firme catering etc ,se ofera masina de servici,primele 6 luni cazare gratuita.Se ofera training gratuit ,castigul realistic cu tot cu bonusuri este de 18 000 lire/an.Se incepe din luna Ianuarie,nu exista o data fixa dar cat mai curand posibil.Obligatoriu se cere:cunostinte medii de limba Engleza,CV in limba Engleza precum si experienta anterioara obligatorie in supermarket-uri,fabrici alimentare,carmangerii etc sau oriunde altundeva au fost solicitate cunoasterea si aplicarea standardelor de igiena

CERINTE

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita un CV in limba Engleza la adresa recruitment@activerojobs.com Veti primi si descrierea completa a job-ului cat si prezentarea companiei,programului de lucru etc.Nota.: toate informatiile oferite de angajator se regasesc pe parcursul a 7 pagini asa ca nu se vor posta aici.Numai persoanele selectate vor fi contactate.Nu se plateste comision de intermediere.

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie recrutare ,leasing de personal.