Munceste Legal In Marea Britanie - (pachet complet)

ROMINVEST UK

Job expirat

RESPONSABILITATI

Doriti sa lucrati legal in Marea Britanie?Oferim pachet servicii complet pentru cei care vor sa munceasca legal in Anglia.
Pachetul Gold cuprinde urmatoarele:

-bilet avion cu plecare Cluj spre Londra
-chirie asigurata la casa
-loc de munca permanent
-Confirmarea Statutului de Self Employed (National Insurance + UTR + Card Bancar)
-Asigurare de munca valabila 1 an (se poate extinde)
-Oyster platit pentru prima luna (din zona in care locuiti pana la locul de munca).

Pachetul este valabil atat pentru barbati cat si pentru femei.
Chiria poate fi camera single(1 persoana ) sau camera dubla (2 persoane),sau casa ( pentru familie).

Domeniile de munca sunt la hoteluri (pentru femei) cu salar de £1200 pe luna (se plateste saptamanal) si in constructii (pentru barbati) aproximativ £1350 pe luna la inceput dar poate creste in functie de calificarile pe care le obtineti in Uk si cat se seriosi sunteti.

Pret pachet Gold 1 persoana - £500
Pret pachet Gold 2 persoane - £800
Pret pachet Gold Familie - £1000 (3-5 membri).

In prima faza va rugam aplicati trimitandu-ne un CV recent.Daca veti fi selectat va vom contacta cu ultimele detalii.

Plecarile se fac in maxim 2 saptamani de la data la care ati fost selectati.

Avem pachete munca pentru cei deja aflati in Marea Britanie.
Putem sa va plasam la munca in urmatoarele zone ale Angliei: Londra, Birmingham, Manchester, Wales.

Locurile sunt limitate deci va rugam aplicati imediat.
Primele plecari sunt pe 20 Februarie.

Avem peste 100 de aplicatii reusite incepand cu 1 ianuarie 2014.

Cele Bune,

RomInvest UK

CERINTE

-nivel engleza incepator

Locuri de munca barbati si femei in Marea Britanie,Norvegia,Germania si SUA