Medici Specialisti / SPITAL NHS DIN ANGLIA INTERVIU PE SKYPE

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitie : Medic Specialist
Specializari :
• Medic Specialist Anestezie
• Medic Specialist Pediatrie
• Medic Specialist Radiologie
• Medic Specialist Neurologie
• Medic Specialist Oncologie
• Medic Specialist Medicina de Urgenta
• Medic Specialist Medicina Generala cu interes in Pneumologie

Tara: Regatul Unit al Marii Britanii
Locatie : Northampton, Leeds, Isle of Wight, Huddersfield, North Yorkshire, West Yorkshire, Manchester
Locul de munca: Sector Public NHS– Spital
Pozitii disponibile: 15
Locul de munca: Spital Public sistem NHS
Salariu : cuprins intre £40000 – £70000 lire sterline pe an
Ce ofera Angajatorul :
• Perioada contractului: 2 ani de zile cu posibilitate de prelungire
• Se lucreaza intre 37.5 – 44 ore pe saptamana
• Concediu de odihna : 28 de zile (5,6 saptamani) + Bonusuri pentru Concediul Anual
• Beneficiati de Asigurari Sociale,
• Beneficiati de Asigurari Medicale,
• Acces la Schema de Pensie,
• Suport pentru Dezvoltarea Profesionala Continua
• Sprijin in relocare

CERINTE

Conditii de recrutare:
• Obligatoriu: Experienta minimum 3 ani
• Cunostinte avansate de limba engleza scris si vorbit
• Inregistrare la GMC sau Test Ielts obtinut
• Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.