Medici de Familie Anglia

SimplyHealth Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se cauta- medici de familie cu nivel mediu la limba engleza

Va trebuie: Inregistrare la GMC( Colegiul medicilor din UK)- Puteti aplica si daca nu ati inceput inregistrarea ( veti primi consiliere in privinta inregistrarii la GMC)

Oferta angajatorului :

Locatie: Spitale, Clinici sunt in toata Marea Britanie.
Salariu este de minimum 57,000 sterline pe an in functie de locatie
Asistență în găsirea locului de cazare;
Asistență la preluarea locului de muncă și prezentarea locației;
Asistență pentru deschiderea unui cont bancar;

CERINTE

Plan de pensii,
Concediu plătit - până la 30 de zile;
Perspective de dezvoltare a carierei și oportunități excelente de dezvoltare profesională, inclusiv accesul la continuarea studiilor;
Supraveghere clinică specializată.

Noi nu percepem comision pentru găsirea locurilor de muncă sau pentru ajutorul acordat pentru înregistrarea la GMC.

Dacă sunteți interesați de oferta noastră vă rugăm să ne trimiteți pe e-mail un CV în limba engleza

DESCRIEREA FIRMEI

Recruitment Company