Mecanici vehicule tonaj greu, UK

Job4Life

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
• Reparatia diferitelor utilaje si vehicule grele privind aspectele mecanice,electrice si pneumatice;
• intretinerea si service-ul motoarelor;
• reparatii mecanice (de exemplu, becuri, ambreiaj, frâne, direcție, cutii de viteze, suspensie, sistem de evacuare, articulațiilor sferice, electrice,hidraulice, pneumatice) ;
• realizarea diagnosticarii auto, folosind programe speciale;
• raportarea reviziilor;
• Prezentarea vehiculelor la inspectiile periodice;
• Realizarea inspectiilor de siguranta a utilajelor si vehiculelor potrivit
• standardelor VOSA.

CERINTE

Profil candidat:
Cunostinte de limba engleza - nivel conversational
Obligatoriu detinerea unui permis de conducere categoria C, prezinta avantaj
categoria E;
Cunostinte solide pe partea mecanica, pneumatica si electrica;
Cunostinte de diagnosticare auto;
Experienta recenta obligatorie de minim 5 ani pe o pozitie similara;
Studii tehnice de specialitate constituie un avantaj;

BENEFICII OFERITE

Oferta:
Salariul : 9 -15 lire brut/ora - negociabil in functie de experienta candidatului;
Program de lucru : 40 h/saptamana - posibilitate de efectuare ore suplimentare;

DESCRIEREA FIRMEI

Selectie , consultanta si plasare forta de munca.