Lucratori Depozite ANGLIA

AXAJOBS LINE SRL-D

Job expirat

RESPONSABILITATI

Plecarile au loc incepand cu 1 ianuarie 2016!

Inscrie-te in luna Decembrie 2015 si beneficiezi de un loc de munca pentru anul ce vine.

Nu rata sansa sa lucrezi legal in Anglia!

Beneficii:
- contract legal de munca pentru o perioada nedeterminata
- salarizare intre 6.70 - 9.20 lire/ora
- posibilitatea de efectuarea orelor suplimentare
- identificarea unei cazari
- posibilitatea accesarii unui program de pensii private
- cresteri salariale in functie de performante.

Nu rata ocazia sa muncesti legal in ANGLIA !!!

Aplica la aceasta oferta, iar unul dintre consultantii nostri te va contacta pentru a iti comunica care sunt pasii urmatori ce trebuie parcursi pentru a obtine un post in Anglia.

CERINTE

Cerinte:
- limba engleza nivel mediu
- experienta intr-un domeniu asemanator constitue avantaj
- se accepta persoane cu atitudine buna, muncitori, seriosi, prietenosi, in forma fizica si mentala buna, cu bune abilitati de comunicare, organizati si care nu au niciun fel de probleme de sanatate.

Agentie de selectie si plasare forta de munca in strainatate, cu sediul in Galati, Str. Brailei nr.26, inregistrata de catre Ministerul Muncii prin ITM Galati sub nr. 55 / 02.07.2015.

Adresa: Str. Brailei, nr.26, Demisol, Galati, vis-a-vis de Potcoava de Aur

Inregistrata de catre Ministerul Muncii prin ITM Galati sub nr. 55 / 02.07.2015

Verificare Agentie pe siteul http://www.itmgalati.ro/ Informatii utile / Firme de plasare forta de munca in strainatate

PROGRAME DE MUNCA:

- Lucratori / Operatori FABRICI si DEPOZITE Anglia,
- Agenti vanzari cosmetice de lux Italia
- Infirmieri si Asistenti medicali Anglia, Scotia, Irlanda,
- Bone pentru diferite familii Anglia,
- Personal Restaurante Anglia,
- Joburi sezoniere Grecia, Cipru,
- Macelari Franta,
- Soferi TIR Olanda,
- Personal pentru Kebab Shop Anglia.