LUCRATOR DEPOZIT IN ANGLIA / FARA TAXE SAU COMISION

Transline Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientii nostri sunt unele dintre cele mai prestigioase companii din sectorul de logistica si distributie in Marea Britanie.
Pozitiile disponibile sunt in centre de distributie situate in diferite zone ale tarii.
TRANSLINE GROUP NU PERCEPE NICI UN COMISION SAU TAXA DE ORICE FEL CANDIDATILOR

Responsabilitati:
* Localizarea / Identificarea si transportul produselor de la locatia lor din depozit spre zonele de asamblare a comenzilor (picking)
* Impachetarea comenzilor (packing)
* Primirea / expedierea de bunuri (Goods In/Out - Despatch)

CERINTE

* Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu conversational
* Dispus pentru program de munca in schimburi, incluzand si zilele de weekend
* Dispus sa lucreze ore suplimentare cand este nevoie
* Atentie la detalii si dexteritate

BENEFICII OFERITE

Beneficii :
* Rata de plata intre: £ 7.19 - £ 7.69/ ora zi, £ 8.19/ ora noapte.
* Vacanta platita 28 zile lucratoare pe an
* Se ofera training la locul de munca
* Exista cantina in fiecare Centru de Distributie care serveste mancare calda la preturi reduse pentru angajati
* Posibilitatea obtinerii unui contract direct cu clientul dupa primele 8 saptamani

Transline Resource Group este o agentie de recrutare britanica specializata in furnizarea de forta de munca in urmatoarele sectoare: Logistica, Distributie, Tehnic si Transporturi.
A fost infiintata in 1989 si a crescut de la un birou in Halifax, Yorkshire, UK pana la 100 de locatii diferite pe intreg teritoriul Marii Britanii, cat si birouri in Europa de Est, Canada si Tailanda.

Pentru mai multe informatii despre companie vizitati pagina oficiala: http://www.transline.co.uk