Lucrator depozit Anglia

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se cauta LUCRATORI IN DEPOZIT - ANGLIA care sa cunoasca limba engleza la un nivel conversational.
Se ofera contract pe perioada nedeterminata, cu posibilitate de a alege intervalele de lucru si vacantele.

RESPONSABILITATI:

Gestionarea produselor din depozit utilizand utilaje specifice si scannere de mana (vor fi efectuate traininguri de conducere a utilajelor insa este de preferat ca angajatii sa aiba carnet de conducere).

Mentionez ca este un depozit de haine.

CERINTE

Zile lucratoare: 5 zile ( incluzand 1 weekend la 2 saptamani)
Ture disponibile: 6am – 2pm, 2pm – 10pm, 10pm – 6am
Pentru primele doua schimburi se vor face rotatii, schimbul de noapte este fix .
Se ofera training de specialitate inaintea inceperii jobului.

Se asigura biletulul de avion / autocar, urmand a fi recuperati ulterior la salariu!

Se lucreaza 8 ore pe zi

Plata se face saptamanal

Cheltuieli necesare plecarii ( bani pe care trebuie sa ii aveti la voi):

- bani de mancare si cazare pentru 1 saptamana maxim 2

Salariul lunar : 1100- 1400GBP/ luna

Cei interesati sa sune la 0722. 539. 409 sau sa trimita CV- ul pe adresa mihaela.modrogan@upasolutions. ro