Locuri de munca Infirmieri in UK, 1.300£ / luna

VPL Healthcare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitii vacante: Infirmieri
Sector: Aziluri de batrani
Interviuri pe Skype: 25 Iulie
Locatii: Sudul Angliei
Salariu: £7.50 – £8.00/ora

Mai multe informatii:
Catalina Isofachescu
Telefon: 0040 732 136 548
E-mail: cisofachescu@vplhealthcare.com

CERINTE

- Experienta nu este un criteriu de eligibilitate pentru participarea la interviu, insa o cunoastere a rolului este esentiala
- Nivelul de limba engleza solicitat: A2 – B1

BENEFICII OFERITE

- Bilet de avion platit
- Transport de la aeroport la cazare platit de angajator
- Prima luna de cazare va fi dedusa din salariu
- Costul cu chiria este sub pretul pietei: doar 45£ / saptamana in camera single
- Orele suplimentare sunt platite additional
- Se ofera training platit timp de o saptamana
- Concediu anual: 25 de zile
- Program standard de lucru saptamanal: 36 – 42 de ore

VPL Healthcare este o companie care furnizează servicii de asistență și recrutare de personal în domeniul medical și farmaceutic, atât în sectorul public, cât și în cel privat. Rețeaua noastră de clienți include companii de succes din industria de sănătate în cadrul Comunității Europene și a Orientului Mijlociu.