Loc de muncă în Anglia

The Best Connection

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Loc de muncă pe termen lung - Început imediat - Localitatea Stoke on Trent , Anglia - Salariu: £7,60/oră plus bonus de productivitate până la £1.50/oră în plus - Schimburi diferite de miercuri până duminică sau de joi până luni - Culegerea și mutarea produselor alimentare - Agenția The Best Connection www.thebestconnection.co.uk - Nu trebuie să plătiți pentru agenție nici un comision, toate serviciile sunt gratis !!! - Dacă aveți nevoie , agenția vă ajută cu cazare în apropiere la locul de muncă - Extraopțiuni: - Cursuri gratuite de engleză, matematică si NVQ - Acces la sală de gimnastică pentru £1.50/ săptămână - Acces gratuit la internet în cantină - Dacă sunteți interesați vă rog să vă înregistrați online pe https://eu.thebestconnection.co.uk/registration - Pentru mai multe informații contactați-mă pe - număr de telefon mobil : 0044/7920549573 - număr de telefon fix: 0044/1623414281 - skype:tbc.veronika_misejova

CERINTE

limba engleză

BENEFICII OFERITE

Bonus de productivitate până la £1.50/oră în plus
Cursuri gratuite de engleză, matematică si NVQ
Acces la sală de gimnastică pentru £1.50/ săptămână Acces gratuit la internet în cantină