Live in Care Assistant in UK (Ingrijitor la domiciliul beneficiarilor - salariu lunar de peste 2000 de Euro) - Fara comision

OC Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru unul dintre partenerii nostri, cautam Live-in Care Assistants dornice sa lucreze in Anglia sau Tara Galilor cu persoane ce au probleme ale coloanei vertebrale.

CERINTE

- Limba engleza la nivel mediu-avansat
- Carnet de conducere
- Minim 21 de ani
- Experienta profesionala in domeniul medical ca si asistent medical, infirmier, ingrijitor sau profesor pentru persoane cu nevoie speciale si adulti cu dizabilitati, este un avantaj

BENEFICII OFERITE

- Salariul: £1282.84 NET (dupa taxe) – 23 de zile lucrate pe luna
- Daca alegeti sa lucrati fara pauza, salariul net lunar va fi aprox. £1672 (2281 Euro)
- Cazare si mancare oferite GRATUIT, ceea ce inseamna ca puteti economisi tot salariul
- 1 zi libera la 10 zile lucrate SAU se poate lucra in reprize de cate 8 saptamani dupa care sa se pot lua zile libere pentru a veni in Romania
- 5 zile de formare profesionista in UK + cazare GRATUITA in aceasta perioada
- Posibilitatea de a schimba clientul in caz ca nu va potriviti
- Transportul de la o locatie la alta este platita de angajator

NU percepem comision nici inainte nici dupa inceperea activitatii dumneavoastra.
Asteptam CV-urile dumneavoastra si va asiguram de promptitudinea noastra.

DESCRIEREA FIRMEI

We provide consultancy activities.
From the beginning of every relationship, our mission is to deliver outstanding costumer services and to build enduring partnership relations.
We strive to be considered reliable and professional partners by providing Staffing Consulting Services and maximizing business opportunities for both clients and candidates.