JOBURI IN UK

pelerinaj srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Joburile sunt la familii engleze pentru supraveghere copii(dus/adus de la scoala, jocuri, diverse activitati) si menaj usor .

Variantele programului sunt :

AU PAIR-25 ore /sapt-65-80 lire sapt

AU PAIR PLUS-30 ore/sapt-80-110 lire sapt.

MOTHER`S HELP-40 ore/sapt-120-200 lire/sapt

Salariul castigat poate fi economisit in intregime.Acolo nu se achita nici un fel de taxe.Salariul se achita saptamanal direct aplicantului.
Interviurile cu familiile sunt pe telefon si skype si va dau posibilitatea sa negociati toate aspectele contractului.
BENEFICII:cazare, masa,salariu,diverse bonusuri

Va consiliem pe tot parcursul aplicatiei si dupa ce ajungeti la familia gazda.
Efectuam replasari gratuite daca situatia o impune.
Agentiile partenere va stau la dispozitie pe toata perioada derularii contractului.

Va oferim tot suportul pentru obtinerea cardului de Au Pair sau a statutului de Self employed

CERINTE

Cerinte:
Limba engleza -cel putin nivel mediu
Experienta sau placere de a supraveghea copii
Stare de sanatate buna
Fara antecedente penale
Permis de conducere -avantaj
Se solicita recomandari

BENEFICII OFERITE

Cazare, masa, asigurare, masina, salariu, bonusuri

DESCRIEREA FIRMEI

Joburi in UK, programul Au Pair