Job-uri Asistenti Medicali, UK

VPL Healthcare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitii vacante: Asistent Medical Generalist
Sector: Care Home
Interviuri in Bucuresti: 27 Octombrie
Locatii: Norfolk area, Suffolk area, Bedford, Dorset, Cheshire
Salariu: HCA-£10/hour; RGN- £12,00/hour

CERINTE

- Job-ul este disponibil pentru asistentii in curs de inregistrare la NMC; candidatii care au aplicat dupa 16 ianuarie 2016 sunt de asemenea eligibili
- Nivelul de limba engleza solicitat: A2 – B1
- Experienta solicitata: 6 – 12 luni

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
Calatorie si Acomodare:
- £1500 bonus pentru biletul de avion si acomodare
- Transfer gratuity de la aeroport la acomodare
Salariu:
- Infirmieri (Candidat cu PRN): £10/ora
- Candidat cu PIN: £12.50/ora
- Dupa 6 luni perioada de proba, in functie de performante, salariul poate ajunge la £20.00/ora

Training, concediu si ture:
- Full training
- Perioada de proba: 3 luni
- Perioada contractului: 1 an cu posibilitate de prelungire
- Concediu anual: 28 de zile / an
- Program standard de lucru: 37,5 – 40 ore / saptamana
- Ture de zi si de noapte

Alte beneficii:
- Asistenta pentru acomodare permanenta
- Support pentru deschiderea unui cont bancar si obtinerea NINO

Va ajutam cu:
- Inregistrarea la NMC
- Material pregatitoare pentru interviu
- Simulari de interviu in limba engleza

Pentru mai multe informatii:
Catalina Isofachescu
cisofachescu@vplhealthcare.com
0040 732 136 548

VPL Healthcare este o companie care furnizează servicii de asistență și recrutare de personal în domeniul medical și farmaceutic, atât în sectorul public, cât și în cel privat. Rețeaua noastră de clienți include companii de succes din industria de sănătate în cadrul Comunității Europene și a Orientului Mijlociu.