IZOLATORI LUCRARI INDUSTRIALE FIBRA DE STICLA

MARINA CREWING AGENCY

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere job:
IZOLATOR LUCRARI INDUSTRIALE FIBRA DE STICLA
Pentru o cunoscuta companie din Marea Britanie cautam persoane muncitoare, pozitive, cu abilitati de izolator.
Domeniu de activitate: izolatii industriale

Responsabilitati:
- fabricarea/realizarea de mulaje de fibra de sticla
- comandarea materialelor atunci cand este necesar si realizarea izolatiei
- se lucreaza in mediu cu temperaturi scazute dar si ridicate
-utilizarea urmatoarelor materiale: fibra de sticla, spuma fenolica, spuma de sticla

Responsabilitati

Cerinte
- sa mai fi lucrat cu fibra de sticla (modelare sau prelucrare);
- disponibilitate de plecare imediata (7-10 zile);
- cunoasterea limbii engleze nu este obligatorie dar constituie avantaj;
- durata contractului este de minim 4 luni;
- actele de la rubrica acte necesare sunt obligatorii toate.

Beneficii Oferite
Costurile acoperite de angajator:
- costul cazarii este acoperit integral de firma deci lucratorul nu plateste nimic;
- biletele de avion pana in Anglia (inclusiv retur) sunt oferite de firma deci lucratorul nu plateste nimic.

CV -urile se primesc pe adresa de email office@marinacrewing.com

CERINTE

BENEFICII OFERITE

- biletele de avion pana in Anglia (inclusiv retur) sunt oferite de firma deci lucratorul nu plateste nimi

Marina Crewing Agency is an International Recruiting Agency from Romania,
offer skilled ratings experienced professional officers, excellent Masters and Chief engineers with full documents and International Certificates (STCW,IMO)
All english speakers, authorised by the Romanian Ministry of Transport