ASISTENTI MEDICALI - ANGLIA

INTERMARIN RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru unul din clientii nostri INTERMARIN recruteaza Asistenti Medicali pentru contracte pe termen lung – INTERVIURILE CU ANGAJATORII VOR FI TELEFONICE SAU VIDEO SKYPE

NU SE PERCEPE NICI UN FEL DE COMISION DE LA ASISTENTI

CERINTE

- Nivel bun de limba Engleza

- Proceduri de inregistrare la NMC incepute

BENEFICII OFERITE

Contract : 12 luni

Locatie : zona Loughbourgh

Salariul £11-13 / ora in functie de experienta

Concediu : 28 de zile/ an + schema de pensie

CAZARE GRATUITA IN PRIMELE 2 LUNI

ZBORUL ROMANIA- ANGLIA ESTE PLATIT DE ANGAJATOR

£250 – BONUS DE JOINING

INTERMARIN este o companie specializata in managementul de personal cu activitate la nivel national si international . Compania a fost infiintata in anul 2008 ca birou reprezentativ al Grupului Inter Marine, iar in prezent deruleaza proiecte de recrutare in domeniile : Medical, Crewing, Engineering si Airline . www.intermarin.ro