Interviuri Video skype - ASISTENTI - Anglia 18 Iunie 2014

INTERMARIN RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

INTERVIURI VIDEO SKYPE CU ANGAJATORI DIN UK- 18 IUNIE 2014

NUSE PERCEP NICI UN FEL DE TAXE DE LA ASISTENTI

In data de 18.06.2014 se vor organiza interviuri videoskype pentru un grup de centre de ingrijire batrani din Anglia .

Conditii :

- salarii : £11-£13/hour

- biletul de avion + prima chirie+ garantia imobiliara sunt platite de angajator sub forma unui imprumut pe 6 luni

Se ofera :
- suport pe toata perioada de interviuri
- evaluare nivel de Engleza
- material pregatitoare interviu
- materiale despre Anglia si relocarea in Anglia
- asistentii vor fi asteptati la aeroport si condusi la locurile de cazare
- persoana de contact pe toata perioada sederii in Anglia

CERINTE

- nivel bun de limba Engleza

- PIN sau stadiu decizional al dosarului NMC

INTERMARIN este o companie specializata in managementul de personal cu activitate la nivel national si international . Compania a fost infiintata in anul 2008 ca birou reprezentativ al Grupului Inter Marine, iar in prezent deruleaza proiecte de recrutare in domeniile : Medical, Crewing, Engineering si Airline . www.intermarin.ro