medici de femilie

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

La sfarsitul lunii septembrie va veni un angajator care va intervieva medici de femilie cu minimum 3 ani de zile experienta pe cabinet individual si un nivel cel putin mediu la limba engleza
Salariul este in functie de vechime . Va fi comunicat dupa vizualizarea cv-ului de catre angajator.

- Se asigura cazarea dar va fi platita de fiecare candidat in parte

- Contract pe o perioada cuprinsa intre 1 si 3 ani .

- Angajatorul se ocupa sa va obtina autorizatia pentru a putea munci legal.

CERINTE

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.