INGRIJITORI LA DOMICILIU – ANGLIA

INTERMARIN RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru unul din clientii nostri INTERMARIN recruteaza Ingrijitori la Domiciliu ( Live in Carer’s )- FEMEI

NU SE PERCEPE NICI UN FEL DE COMISION DE LA CANDIDATI . COSTURILE DE RECRUTARE SUNT SUPORTATE DE ANGAJATORI

INTERVIURILE SE TIN CU ANGAJATORII

CERINTE

- Nivel bun de limba Engleza

- persoane calme, calde , care sa poata ingriji pacienti , care sa dovedeasca compasiune pentru cei de care au grija

BENEFICII OFERITE

Pozitii vacante : 20

Salariul : £50-70 / zi

Cazare asigurata

Program de supervizare pacient 24/7

Contract : 3 sapatamani lucrate / 1 saptamana vacanta sau 4 saptamani lucrate / o saptamana libera

NU SE PLATESTE TRANSPORTUL IN ANGLIA SI PENTRU VACANTA

SE OFERA TRAINING 5 ZILE , CAZAREA PE PERIOADA TRAINING-ULUI ESTE ASIGURATA DE ANGAJATOR

INTERMARIN este o companie specializata in managementul de personal cu activitate la nivel national si international . Compania a fost infiintata in anul 2008 ca birou reprezentativ al Grupului Inter Marine, iar in prezent deruleaza proiecte de recrutare in domeniile : Medical, Crewing, Engineering si Airline . www.intermarin.ro