Ingrijitoare/infirmieri pentru azile de batrani din Anglia

Job4Life

Job expirat

RESPONSABILITATI

Job4Life recruteaza pentru partenerul sau din Marea Britanie ingrijitori (femei/barbati) cu sau fara experienta in azile pentru persoane varstnice.
Locatii: Gloucester & Wiltshire (zona Swindon) si Wellinborough
Oferta salariala: £6,70 - £7/ora lucrata dar poate ajunge intre £7,20 - £7,50/ora lucrata

Beneficii:
posibilitatea asigurarii transportului pana in Marea Britanie de catre angajator pentru ca mai apoi, suma sa fie dedusa din salariu;
contract de munca semnat si declarat in Marea Britanie;
cazare asigurata contracost in apropierea azilului - intre £70 - £77 pe saptamana;

Training, vacanta, program de lucru:
training - 2 saptamani (daca va fi necesar - in functie de experienta);
concediu: 4 saptamani/an + 8 zile libere (sarbatori nationale);
ore lucrate: 37,5 ore/saptmana;
program de lucru: ture de dimineata (7:00 - 15:00), seara (14:30 - 22:00), posibilitatea de a lucra si ture de noapte;

CERINTE

Limba engleza - nivel mediu (scris, vorbit);
experienta pe o pozitie asemenatoare - reprezinta avantaj;
candidatii interesati trebuie sa fie apti fizic ( atat barbatii cat si femeile);
CV in limba engleza;

Responsabilitati:

acordarea ingrijirilor igienice necesare;
ajutor acordat personalului pentru servirea meselor;
ridicarea şi mutarea persoanei, îmbăierea şi îmbrăcarea (în unele cazuri)
oferirea de suport psihic si fizic pacientilor;
tratarea tuturor persoanelor cu compasiune, respect , demnitate si asigurarea de servicii echitabile;
mentinerea unui mediu curat pentru pacienti;

Pentru detalii ne puteti contacta la numerele de telefon 0740 644 175 / 0720 878 151 .

NU PERCEPEM COMISION/TAXA DE LA CANDIDATI!!!

DESCRIEREA FIRMEI

Selectie , consultanta si plasare forta de munca.