Ingrijitoare azil/domiciliu U.K

BRILLIANT RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Brilliant Recruitment este o companie de recrutare specializata in plasarea fortei de munca pe piata externa. În prezent lucrăm cu unii dintre cei mai respectati angajatori specializati în sectorul asistenței medicale private din Marea Britanie.
Brilliant Recruitment recomanda acest tip de job in ANGLIA tuturor persoanelor interesate, chiar daca nu au calificare sau experienta. Practic oricine CUNOASTE LIMBA ENGLEZA LA NIVEL MEDIU se poate angaja

Oferta Angajatorului:
-salarii atractive de 1200-1600 lire pe luna
-cazare asigurata contra cost
-contract legal de munca pe o perioada de minim 12 luni de zile
-training profesional oferit gratuit de catre compania angajatoare (daca parasiti compania mai devreme de 6 luni vi se retine costul trainingul din salar)
-concedii anuale platite conform legislatiei britanice
-posibilitate de lucru pentru cupluri
-posibilitate de avansare in postul de Senior Carer dupa 6 luni de performanta in munc
- bilet de avion platit de angajator( in functie de oferta aleasa)

Pentru toate serviciile oferite de catre compania noastra, nu se percepe comision.

CERINTE

limba engleza la nivel conversational;
-disponibilitate imediata;
-seriozitate;
-experienta in domeniu nu este absolut necesara;

BRILLIANT RECRUITMENT-agentie specializata in recrutarea si plasarea fortei de munca, inregistrata la ITM, numar de inregistrare 5595