Ingrijire Batrani Anglia Fara Comision

SC GREENCLEAN SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilități:
• Trezirea clientului, ajutat sa se ridice din pat
• Spălat, igiena personala și îmbrăcat
• Prepararea mâncării
• În general făcând paturi, sarcini domestice usoare, spălătorie
• Asistență cu medicamentele

CERINTE

Cunostinte de limba engleza nivel conversational
Permis de conducere valabil obligatoiu!

BENEFICII OFERITE

- Contract legal de munca incheiat direct cu angajatorul din Marea Britanie;
- transportul din Romania pana la locul de munca este asigurat de angajator GRATUIT;
- este asigurata masina de serviciu (cu cheltuieli aferente intretinerii, platite de angajator, inclusiv combustibilul)
- chiria este asigurata contra-cost, 63 lire/sapt, cu plata din salariu, la finele fiecarei luni;
Salar: 6.5 lire/ora, iar dupa perioada de proba 7,15 lire/ora
- BONUS: 1200 Lire daca ramaneti la companie minim 1 an de zile!
- asigurare medicala

S.C. GREENCLEAN S.R.L. are ca principal obiect de activitate "Selectia si plasarea fortei de munca" in tara si strainatate! Infomunca functioneaza sub atenta supraveghere a unei echipe de profesionisti! Echipa noastra tanara, dinamica si entuziasta, va ofera garantia unor servicii de calitate.