INFIRMIERI - spital UK

BRAINS CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

BRAINS CONSULTING recruteaza pentru un important spital de psihiatrie din UK: INFIRMIERI:

BUCURESTI 1-3 APRILIE 2014
IASI 31 MARTIE 2014

Atentie!!! BRAINS CONSULTING NU percepe niciun fel de commission de la candidatI!

Cazare asigurat de angajator contra cost
Concediul de odihna anual platit de 30 de zile
Bilet de avion platit de angajator

CERINTE

Obligatoriu : EXPERIENTA IN INGRIJIRE PERSOANE VARSTNICE/ PERSOANE CU DIZABILITATI / PERSOANE CU PROBLEME MENTALE
experienta practica in lucrul cu persoane in varsta sau cu handicap (fizioterapist, asistent social, infirmier/educator in azile sau case de copii; profesor pentru persoane cu dizabilitati fizice sau psihice)

Cunostinte MEDII de limba engleza scris si vorbit (va rugam sa aplicati lpt acest loc de munca DOAR daca stiti limba engleza cel putin la nivel mediu pentru ca veti participain UK la cursuri de instruire in domeniul medical/asistenta sociala).
Abilitatea de a trata persoanele cu calm, demnitate si respect
Abilitatea de a asculta si comunica eficient cu pacientii
Dorinta de a participa la cursuri de instruire organizate de Angajator in UK in domeniul sanatatii si asistentei sociale.

Ce trebuie sa faceti ?
Pasul 1: Ne trimiteti cv-ul in limba engleza completat si detaliat cu experienta in domeniul ingrijirii persoanelor varstnice / cu dizabilitati + poza.
Pasul 2: Interviu cu Brains Consulting in limba engleza telefon / Skype.
Pasul 3: Cei care trec de primul interviu vor sustine un alt doilea interviu cu Angajatorul

BENEFICII OFERITE

Oferta de munca:

Perioada contractului: de 1 an de zile
Locatie: Hampshire (sud-est UK)
Salariul £8.38 - £9.07 (minimum 38.5 ore/sapt)
Se lucreaza atat in ture de zi cat si in ture de noapte (prin rotatie): orar ture:
7.45 20,00 tura de zi / 19.45 – 8,00 tura de noapte

Brains Consulting este o firma acreditata de consultanta in resurse umane, specializata pe servicii de personal: recrutare si selectie de personal, consultanta in resurse umane si executive search.

Brains Consulting ofera in special locuri de munca in strainatate in domeniile: medical, IT si inginerie.