Infirmieri si Asistenti, in Anglia.

RAFIL HOUSE Srl.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vrei un JOB bine platit?
Locuri de munca in Marea Britanie.
Comision ZERO - Plecarea in 2 saptamani.

- Job-uri incepand cu 7.5 Lire / ora, minim 36 ore pe spatamana - (Minim 5.600 RON /luna)
- Curs de Specializare asigurat la centrul de training din Marea Britanie
- Asistenta in obtinerea actelor necesare inceperii lucrului (cont bancar, cazier judiciar, etc.)
- Asistenta in gasirea unei locuinte
- Comision ZERO din partea angajatului
- Plecarea in 2 saptamani

Cerinte:
- Cunostinte medii de limba Engleza, la nivel conversational
- Experienta in ingrijirea unei persoane (chiar si un membru al familiei) constituie un avantaj

Suna ACUM la numarul de telefon: 0762-32.77.93 sau intra pe:

In cazul in care corespunzi cerintelor, vei fi contactat pentru programarea unui interviu cu angajatorul din U.K.