INFIRMIERI pentru Marea Britanie -Ingrijire la domiciliu

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locatia: Marea Britanie

Locul de munca: Sector Privat – Ingrijire la domiciliu

Ce ofera Angajatorul:

- Perioada contractului: nedeterminata
- Salariul este de 8.62 lire sterline /ora de Luni-Vineri, 10.44 lire sterline/ora Sambata si Duminica si 16.33 lire sterline/ora pentru Sarbatorile Legale Nationale(Mid Sussex), Plata se face in ultima vineri a fiecarei luni calendaristice.
- Se lucreaza in 35 ore pe saptamana- posibilitate de a face ore suplimentare,
- Beneficiati de Asigurari Sociale,
- Beneficiati de Asigurari medicale,

- Cazare asigurata de angajator contra cost, 350-400 lire sterline/luna ,
- Sprijin in plata primei luni de chirie,
- Sprijin in cumpararea unui autoturism,
- Biletul de avion platit de catre angajat,
- Concediu platit-Concediul de odihna anual este de 30 de zile,

CERINTE

Conditii impuse de Angajator:

- Obligatoriu :minimum 1 an de experienta / fara experienta
- Cunostinte medii de limba engleza scris si vorbit
- Personalitate prietenoasa si devotament in munca
- Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.