Infirmieri la domiciliu, UK, £466 - £569 / saptamana

VPL Healthcare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitii vacante: Infirmieri la domiciliu
Sector: Privat
Interviuri pe Skype: 27 – 28 Septembrie
Locatii: peste tot in UK
Salariu: £466 - £569 / saptamana

CERINTE

- Nivelul de limba engleza conversational
- Experienta nu este necesara

BENEFICII OFERITE

Calatorie si acomodare:
- Acomodare si masa asigurata
- Acomodare gratuita pe perioada training-ului
- Pranz platit pe perioada training-ului

Salariu:
- £466 - £569 / saptamana
- Plata se face la 2 saptamani

Training, concediu si ture:
- Program de lucru intre 2 – 11 saptamani, cu pauze regulate
- Pauze de 2 ore pe zi
- 4 zile de inductie
- Concediu annual: 28 de zile

Mai multe informatii
Adrian Catescu
adrian@vplhealthcare.com
0040 747 084 477

VPL Healthcare este o companie care furnizează servicii de asistență și recrutare de personal în domeniul medical și farmaceutic, atât în sectorul public, cât și în cel privat. Rețeaua noastră de clienți include companii de succes din industria de sănătate în cadrul Comunității Europene și a Orientului Mijlociu.