Infirmieri/ Ingrijitori Anglia - Interviuri Bucuresti Aprilie

INTERMARIN RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Infirmieri/ Ingrijitori pentru un Spital din Anglia

INTERVIURI CU ANGAJATORII

NU SE PERCEP NICI UN FEL DE TAXE SAU COMISIOANE DE LA CANDIDATI

Sesiuni de Interviuri :

IASI - 31 Martie

BUCURESTI - 02 Aprilie

Angajatorul ofera servicii pacientilor cu dizabilitati de invatare si dizabilitati mintale

Locatii de job :
Winchfield, Hampshire ( 1-2 ore distanta de Londra )

Contract : 38.5 ore / saptamana
Program : 07.45 am- 08.00 pm ( tura de zi )
07.45 pm- 08.00 am ( tura de noapte )

Salariul : £8.38 - £9.07 pe ora brut( aproximativ £1185-1260 NET/ luna )

Se ofera support in gasirea locuintei si pentru transportul in Anglia

CERINTE

- Nivel bun de limba Engleza
- experienta anterioara ca si infirmier sau ingrijitor la domiciliu
- constituie un avantaj o diploma de infirmier, crucea rosie

INTERMARIN este o companie specializata in managementul de personal cu activitate la nivel national si international . Compania a fost infiintata in anul 2008 ca birou reprezentativ al Grupului Inter Marine, iar in prezent deruleaza proiecte de recrutare in domeniile : Medical, Crewing, Engineering si Airline . www.intermarin.ro