INFIRMIERI in UK - Interviuri la Bucuresti: 11 IUNIE – FARA COMISION

Fronterra Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Beneficii oferite:

Program: minim 36 / saptamana + posibilitatea de a lucra multe ore suplimentare
• Induction training platit de angajator
• Salariul £7.25/ora weekdays si £7.50/ora in weekend
• Cazare cuprinsa intre £300 - £400/luna
• Contract permanent, ce se semneaza din tara
• Statut de angajat, nu de self -employed
• Uniforma gratuita
• Mese gratuite
• Asistenta in obtinerea contului bancar, cazierul englezesc (DBS) si NINo (National Insurance Number) pe baza caruia vei beneficia de toate asigurarile sociale si de sanatate pe teritoriul Marii Britanii
• Veti fi intampinat de angajator la aeroport
• Posibilitatea de avans din salariu dupa primele 2 saptamani de munca

!! Salariul net va fi cuprins intre £1.200 si £1.550 !!

NU percepem comision!

Daca esti gata sa te alaturi numerosilor care assistants din UK pe care i-am ajutat sa obtina un post intr-un nursing home, aplica acum si noi te vom contacta pentru a discuta mai multe detalii.

CERINTE

Veti avea sansa sa discutati fata in fata cu angajatorul in cadrul interviurile de la Bucuresti din data de 11 IUNIE si veti putea afla:

• ce presupune jobul de care assistant
• ce inseamna sa lucrezi in UK
• detalii despre azilele apartinand angajatorului
• sfaturi pentru o adaptare cat mai buna in UK

Locatie: azilele sunt situate in mai multe zone, precum: West Sussex, Greater London etc.

Conditiile pentru a fi selectati sunt urmatoarele:

• Experienta/calificarea in domeniu este importanta, dar nu esentiala !
• Nivel de Engliza B2 (scris si vorbit)
• Persoana sociabila, dinamica, comunicativa orientata spre ingrijirea persoanelor varstnice sau a persoanelor cu handicap

Fronterra Recruitment is a UK based international recruitment agency. We recruit and place quality candidates across countries spawning over 3 continents in a vast range of industries ranging from hospitality to construction and from healthcare to accountancy. We passionately strive to provide our clients with a first class recruitment service, and to serve our candidates with an honest, transparent and ultimately rewarding approach.

We do not under any circumstances charge candidates a recruitment fee.