INFIRMIERA ANGLIA

M&G GABI RECRUITING

Job expirat

RESPONSABILITATI

chimba lenjeria de pat si corp, pentru a asigura igiena corespunzatoare pacientilor;
Întoarce si repozitioneaza pacientii imobilizati la pat singura sau cu ajutor, pentru a prevenii aparitia disconfortului si durerilor provocate de pozitia mentinuta timp îndelungat;
Prepara, serveste si strânge tavile cu mâncare; hraneste pacientii care nu se pot face acest lucru singuri;
Asigura îngrijirea pacientilor prin furnizarea si golirea plostilor, îmbracarea pacientilor si supervizarea unor exercitii de rutina;
Raspunde prompt la chemarile/solicitarile pacientilor;

CERINTE

Cerinte pentru inscriera in program:
varsta intre 24 - 48 ani
limba engleza - cunostinte la nivel intermediar
rabdare, seriozitate, compasiune

BENEFICII OFERITE

Vi se ofera:

Oferta de munca la o Casa Rezidentiala sau Nursing Home pe postul de Care Assistant.
Yellow Card (Certificatul de Munca) - eliberat de Home Office.
Salar brut intre 6.00 - 6.50 Lire Sterline/ora in functie de nivelul de limba engleza al candidatului si experienta in ingrijirea persoanelor.
37,5 ore/saptamana + ore suplimentare platite, daca este cazul
Cazare asigurata contra cost (aprox. 65-75 Lire Sterline/saptamana in functie de locatie)
Masa pe durata programului de munca, in functie de companie.
Asigurare medicala.
1 luna/an concediu de odihna platit.
Asistenta dupa 12 fluturase de plata pentru obtinerea Blue Cardului, care ii ofera aplicantului dreptul de munca in orice domeniu in Marea Britanie.
Asigurarea tuturor detaliilor de calatorie pana la noul loc de munca.
Rezervarea de bilete de avion la cerere.
Consultanta gratuita urmatoarele 3 luni.

M&G Gabi Recruiting este o companie tanara si curajoasa cu standarde inalte de transparenta si eficacitate in consultanta cadrelor sanitare in gasirea unui loc de munca in spitale, clinici private sau case de batrani din Anglia.
Societatea noastra este acreditata de Ministerul Muncii si are ca obiect principal de activitate selectarea si consilierea cadrelor sanitare in gasirea unui loc de munca in Anglia.